נוער

אנו נמצאים בעידן דיגיטלי בו הרשתות החברתיות קובעות חוקים משלהן שמשתנים תדיר ולמימד הוויזואלי יש חשיבות רבה.
כמות המסרים הוויזואליים שאנו צופים ומקבלים ביום היא בלתי הגיונית.
טלוויזיה, קולנוע, פייסבוק, יוטיוב, טיקטוק, אינסטגרם, המדיה הכתובה, שיווק, סרטונים, לייב, סטורי והרשימה ארוכה… ובתוך עידן זה המכשיר הנייד הפך לחלק בלתי נפרד בעיקר למתבגרים ובני הנוער. מחשב נישא קטן שיש בתוכו עולם ומלואו, אין צורך לחפש בחוץ בעולם האמיתי. דרכו אפשר למצוא הכל!

פעולת הצילום עבורם נהפכה לדבר שגרתי, קליל, מהיר ובעיקר לצורך תיעוד עצמי.
היכן היו, מה עשו, אכלו, מתי ועם מי בילו ובעיקר העיסוק לתעד את מה שרוצים לשדר לסביבה הדיגיטלית.
לשדר כלפי חוץ!

נוער1200

זהו מרוץ אינסופי. החוץ לרוב מאוד מהיר, השוואתי, עדכני, מוביל, מושלם, נוצץ עם הבטחה לעתיד טוב יותר ותמיד תהיה קיימת בו תחושת פספוס עצמי וחוסר רלוונטיות של דבר כזה או אחר.
אולם, זהו מרוץ שיש בו גם כאלו הנותרים מחוץ למסלול. בני ובנות נוער, מתבגרים וגם ילדים שאין באפשרותם להכיל, לעבד או לווסת את הפער הקיים בין הפנים העדין והרגיש שלהם לבין החוץ המהיר ולעיתים גם הדורסני והפוגע.

אני מקיימת מפגשים פרטניים בהם ניצור סיפור ויזואלי דרכו נחבר בין הראש לרגש ונתבונן על כל התמונה ממקום של מיקוד ושליטה פנימית. נעקוף  מחסומים שקיימים בנו במהלך השיח המילולי ונפתח ערוץ תקשורת ייחודי. דרך תוצרי התמונות ניצור תעודת זהות אישית –  מי אני ומהו באמת המקום שלי.
זהו תהליך חווייתי ומעצים המעניק מרחב בטוח לביטוי אישי, יצירתיות וסקרנות ללא ביקורתיות ושיפוט עצמי.

תמונה תחתונה

אורך מפגש פרטני הינו 50 דקות. זהו תהליך מתפתח ויש חשיבות רבה להלך הרוח, אופיו ותחושותיו של המלוּוה. לרוב אני מקיימת את המפגשים בבית הלקוח כי אני מאמינה בחשיבותה של הסביבה הטבעית, במיוחד זו החיצונית והמוכרת לצורך תיעוד, צילום והתבוננות מחודשת על התמונה הגדולה של כל אחד ואחת.
במידה ומעוניינים – קיימת אופציה למפגשי ZOOM.

לפגישת היכרות ללא התחייבות

    אהבתם? שתפו בבקשה