נוער

אנחנו נמצאים בעידן דיגיטלי שבו כמות המסרים הוויזואליים שאנו צופים בה היא עצומה.
טלוויזיה, קולנוע, פייסבוק, יוטיוב, טיקטוֹק, אינסטגרם, המדיה הכתובה, שיווק, סרטונים, לייב, סטורי והרשימה ארוכה… ובתוך עידן זה הטלפון הנייד הפך לחלק בלתי נפרד מאתנו שיש בתוכו עולם ומלואו, אין צורך לחפש בחוץ בעולם האמיתי, דרכו אפשר למצוא הכל!

הרשתות החברתיות קובעות חוקים משלהן שמשתנים תדיר תוך כדי תנועה ולמימד הוויזואלי יש חשיבות רבה.
פעולת הצילום הפכה לדבר שגרתי, קליל, מהיר ובעיקר לצורך תיעוד – של עצמנו, היכן היינו, מה עשינו, אכלנו, מתי ועם מי בילינו ובעיקר אנחנו מתעדים את מה שאנחנו רוצים לשדר לסביבה הדיגיטלית.
לשדר כלפי חוץ!

2

זהו מרוץ אינסופי כי תמיד תהיה תחושה שאולי פספסתי משהו ולא אהיה בעניינים. אולם במרוץ הזה, נותרים מחוץ למסלול לא מעט בני ובנות נוער כי יש כאן פער גדול בין החוץ לפנים.
החוץ לרוב מאוד מהיר, השוואתי, עדכני, מוביל, מושלם, נוצץ עם הבטחה לעתיד טוב יותר…
ומה אם אלו שהפְּנים שלהם עדִין, שונה והם לא יכולים להכיל או לעבד את החוץ? מה קורה כאשר המושגים מתערבבים ונהפכים לחדשים ומעוותים?

אני מקיימת מפגשים פרטניים וכן סדנאות בהם נעבד את הקשיים הרגשיים, האתגרים החברתיים, תחושות והלך הרוח שלא תמיד יש רצון, חשק ויכולת לדבר עליהם.
דרך התמונות ניצור סיפור ויזואלי ודרכו נחבר בין הראש והמחשבה אל הרגש והתחושה. נתבונן על כל תמונה מהמקום של מיקוד ושליטה פנימית. זהו תהליך חוויתי, יצירתי המפתח ומעצים את המסוגלות האישית ונותן מרחב בטוח לביטוי ללא שיפוטיות וביקורתיות.

4

אורך מפגש פרטני הינו 50 דקות. זהו תהליך מתפתח ויש חשיבות רבה להלך הרוח, אופיו ותחושותיו של המלוּוה. לרוב אני מקיימת את המפגשים בבית הלקוח כי אני מאמינה בחשיבותה של הסביבה הטבעית, במיוחד זו החיצונית והמוכרת לצורך תיעוד, צילום והתבוננות מחודשת על התמונה הגדולה של כל אחד ואחת.
במידה ומעוניינים – קיימת אופציה למפגשי ZOOM.

לפגישת היכרות ללא התחייבות

    אהבתם? שתפו בבקשה